Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

alarm sam się załącza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • alarm sam się załącza

    ruwado, romi-70, dzięki


    Zamieszczone przez romi-70
    też se zmieniłem , ale poszedłem ciut inną drogą :diabelski_usmiech
    też o tej drodze myślałem, ale w fajnej konfiguracji z 1.6TDI 105KM budżet mój auto przekraczało.

  • #2
    alarm sam się załącza

    Mam mały problem z alarmem w mojej OII fl (montowany przez Skodę). Mianowicie potrafi sam się włączyć gdy auto stoi na dworze i uwaga, tylko w nocy. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca w garażu. Auto stoi na widoku także nie mowy o tym aby ktoś się kręcił w pobliżu czy coś. Gdy alarm wyje lampka oświetlenia wnętrza nie zapala się. Co może być przyczyną?

    Komentarz


    • #3
      Przetarty kabelek do syrenki alarmu, może powodować wycie.

      Komentarz


      • #4
        lesniczy4, Witam, to co napisałeś to prawdopodobnie uszkodzony mikrowyłącznik w zamkach drzwi. Podepnij pod kompa i zobaczysz co zarejestrował

        Komentarz


        • #5
          lesniczy4, akumulator masz w porządku ? często alarmy potrafią załączyć się jak napięcie na aku jest za niskie.
          Octavia Tour Ice+ 1.6Mpi
          Octavia 2 Elegance 1.8TSI

          Komentarz


          • #6
            Aku na bank jest w porządku. Co do mikrowłączników to chyba paliłaby się lampka wewnątrz?

            Komentarz


            • #7
              lesniczy4, przy niższych temperaturach trzeszczące plastiki potrafią wzbudzic alarm- kwestia regulacji czulości czujników

              każda centralka alarmowa ma swoją "pamięć" zdarzeń- w zależności co jest przyczyną jej wzbudzenia odpowiedzni mrugta/piszczy przy rozbrajaniu i uzbarajaniu alarmu(gdyby npdrzwi były niedomknięte)
              nie znając typu alarmu i odczytu "pamięci" alarmu nikt ci tu nie pomoże bo to czyste gdybanie
              podjedź albo do ASO które ci to montowało(albo poczytaj w instrukcji0 albo do jakiegoś punkt montującego alarmy - powinni ci pomóc
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                Troszkę odgrzeje, zauwarzyłem że alarm załącza huk t.jnp. trzaśnięcie bramą. Z pamieci zdarzeń wynika że spracowała czujka maski. Ktoś coś?

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X